Hedef ve İlkelerimiz

Hedef ve İlkelerimiz

Enerji üretimi ve yerli imalat ülkeler için istihdam, büyüme ve hayat kalitesinde artış demektir. Recons Enerji Danışmanlık ve Servis Hizmetleri, ekonomilerdeki destekleyici politikaların da katkısıyla sektörün sağlıklı gelişimine ve yerli ekonomiye doğrudan katkı sağlamak sorumluluğuyla kurulmuştur. Pazar koşullarında yatırımcıların taleplerini iyi okuyarak, savurganlığa ödün vermeden, tüm kaynakların akılcı kullanımı ile karşılıklı yarar sağlamak amacıyla evrensel kalite ve standartlarda güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

En iyi nasıl yaparız sorusunun cevabını ararken aynı zamanda iş yapış şekliyle fark oluşturmak ve bu sorumluluğu tüm çalışanlarımıza yayma gayreti içerisindeyiz. Türkiye'nin en itibarlı kuruluşlarından biri olmak hedefimiz doğrultusunda koşarken, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek değişen pazar şartlarına kolay uyum sağlamamız, büyüme ve değişimi aynı anda yürütmemiz ve süreçlere tüm sistemlerimizle ayak uydurmamız gerektiğinin de farkındayız. Olumlu geri dönüşler ve tam destek almanın sürdürülebilir büyümemize, sürekliliğimizin teminine sağlayacağı katkının da farkındayız.

Tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak, işlerimizi insana ve çevreye zarar vermeden gerçekleştirmek ilkemizdir.

Güç veren çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile dinamik bir çalışma ortamı oluşturduk ve faaliyet alanlarımızdaki portföyümüzü artırmak amacındayız.