Faaliyetlerimiz

Rüzgar Santralleri

RECONS, rüzgar enerjisinin her alanında yeterli uzmanlığa sahip geniş bir danışman ve mühendis ve teknik personel ağı ile yatırımcılara, bankalara, sunmaktadır. Değişen mevzuatları yakından takip ederek yapılması gereken önleyici ve düzenleyici faaliyetleri tespit ediyor ve gerekli bilgilendirmelerin yapılması yönünde hizmet sunuyoruz.
İşveren mühendisi sıfatıyla proje geliştirme aşamasından başlayıp, rüzgar santrallerinin işletmeye alınmasına kadar ki süreçlerde yardımcı oluyoruz. Proje geliştirme fikrinin ortaya çıkmasından rüzgar santrallerinin işletmeye alınmasına kadar tüm teknik ve ticari konularda müşterilerimize yardımcı oluruz.

Güneş Enerjisi Santralleri

Proje geliştirme aşamasından başlayan süreçte, fizibilitelerin oluşturulması, ekipman montajlarının takibi, ihale dökümanlarının oluşturulması, teknoloji seçimi, saha denetimi, kabul testleri işlerini yürütüyoruz. İşveren mühendisliği kapsamında danışmanlık hizmetleri sunarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Aynı şekilde kredi kuruluşlarına da tüm proje aşamaları için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Hidroelektrik Santraller

Hidroelektrik santrallere uygun fiyat ve hızlı müdahale ile arıza ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda yerli mekanik yedek parça imalatı ile işletme masraflarınızı düşürüyor, yüksek kalitede hizmet sağlıyor ve santralinizin emre amadeliğini artırıyoruz. Ayrıca, hidroelektrik santrallerde yaptığımız incelemeler neticesinde hazırlayacağımız raporlar ile düşük üretim değerlerininin kaynağını tespit ederek gerekli rehabilitasyon önerilerimizi sunuyoruz.

Endüstriyel Uygulamalar

Fabrikalar, Endüstriyel Tesisler ve İşletmelerin gereksinimlerine göre kuruluş veya rehabilitasyonu sürecinde tedarik edilmesi gereken makine, ekipman ve yedek parçaların projelendirilmesi, tedarik ve imalat süreçlerini yürütüyoruz. Yerli makine ekipman üretimi ile yatırım maliyetlerinizi düşüyor ve teslim sürelerini düşürerek işletmelerinizin emre amadelik sürelerini artırmaya yönelik katkı sağlıyoruz.